O NÁS

Společnost BROKBEST Praha spol. s.r.o. je provozovatelem parkovacích ploch již 20 let.

Společnost má nyní v portfoliu a provozuje tyto parkovací plochy:

Hradčanská – Praha 6 

Parkování O2 aréna – Praha 9

 Libeň – Praha 9  

 Holešovice – Praha 7

Parkoviště poskytují krátkodobé i dlouhodobé parkování zejména pro osobní vozy. Za krátkodobé parkování lze považovat takové, které nepřesáhne období 30 dnů po sobě jdoucích. Všechna parkoviště v našem portfoliu jsou provozovány v režimu NON-STOP a mají kamerový systém.

(Otevírací doba se může z důvodu pandemie COVID-19 lišit)

Parkoviště Praha 6 (ulice Václavkova) těsně přiléhá k zastávce metra Hradčanská (1 min. chůze) viz. Mapa a poskytuje 100 parkovacích míst. Vjezd na parkoviště je z ulice Václavkova. Místa jsou adresná.

Parkování O2 aréna Praha 9 V době konání akcí v O2 Aréně v Praze 9 je návštěvníkům k dispozici parkovací plocha naproti O2 Aréně (3 min. chůze) v areálu ČD Cargo  viz. Mapa, kde lze zaparkovat za cenu 200 Kč na celou dobu trvání akce. Vjezd a výjezd z areálu parkoviště je zcela plynulý a vozidla jsou po celou dobu hlídána.

Parkoviště Praha 7 (ulice Jankovcova) je vzdáleno 2 minuty chůze od metra C – Nádraží Holešovice a poskytuje 40 parkovacích míst viz. Mapa. Vjezd na parkoviště je z ulice Jankovcova. Místa jsou neadresná.

Parkoviště Praha 9 (ulice Stará Spojovací) je vzdáleno cca 5 minut chůze od metra B – Českomoravská a poskytuje 40 parkovacích míst viz. Mapa. Vjezd na parkoviště je z ulice Stará Spojovací. Místa jsou neadresná.